Niečo málo o nás
Milujeme svoju prácu...

S nami váš deň rozkvitne. Radi pre vás vytvoríme kyticu presne podľa vašich predstáv. 

Od roku 2006 až do roku 2010 som absolvovala Strednú Odnornú Školu Záhradnícku v Piešťanoch - odbor kvetinárstvo, ale kvety ma už zaujímali od útleho detsva.

V roku 2011 sa mi narodila "kvetinka" Adelka, ktorej som sa naplno venovala 3 roky. Po tomto krásnom období som naberala prax ako zamestnankyňa v kvetinárstve po dobu 6 mesiacov.

Koncom roka 2014 sa mi naskytla príležitosť odkúpiť zabehnuté kvetinárstvo v mojej rodnej dedine. Od tohto obdobia naberám skúsenosti a formujem si toto kvetinárstvo na svoj obraz, čiže z "kvetinárstva a záhradných potrieb" sme sa preorientovali na "kvetinárstvo a slávnostné výzdoby". 

Výzdoby sme začínali už v roku 2015, kedy sme začali narodeninovými oslavami, postupom času stužkovými slávnosťami, výzdobami kostolov, firemných priestov až k vytúženým svadbám...

V tejto dobe stále pracujeme na zdokonalovaní výzdob ako sa len dá - zakúpili sme závesy na obalovanie sály, návleky na stoličky, CHIAVARI stoličky, BANKETOVÉ okrúhle stoly, rôzne nádoby na kvety a sviečky, satény rôznych farieb a veľa iného --- toto by sme vám chceli predstaviť na stránke.

Pracujeme na zakúpení obrusov, banketových sukní,... .

"STÁLE SA ZDOKONALUJEME A SNAŽÍME SA 100% VYHOVIEŤ NAŠÍM ZÁKAZNÍKOM"