O mne

Moje skúsenosti, prax a hodnoty

Tento príbeh začína prenájmom obyčajného kvetinárstva uprostred obce Podolie. Tam sa začalo plnenie nášho sna, byť sám sebe pánom vo svojom kvetinárstve. Radosť z tejto práce ma už v srdci od mala sprevádzala a behanie po lúkach a záhradách a zručnosť pri formovaní prvých kytíc, ktoré boli vtedy pre potešenie mojej maminy a babky i blízkych, sa prejavila už v detsve...

Volám sa Lucia Slimáková. Od roku 2006 až do roku 2010 som absolvovala Strednú Odnornú Školu Záhradnícku v Piešťanoch - odbor kvetinárstvo.
V roku 2011 sa nám narodila "kvetinka" Adelka, ktorej som sa naplno venovala 3 roky. Po tomto krásnom období som naberala prax ako zamestnankyňa v kvetinárstve.
Koncom roka 2014 sa mi naskytla príležitosť odkúpiť zabehnuté kvetinárstvo v mojej rodnej dedine. Od tohto obdobia naberám skúsenosti a formujem si toto kvetinárstvo na svoj obraz, čiže "kvetinárstvo a záhradné potreby" sme rozšírili o "slávnostné výzdoby".
Výzdoby sme začínali už v roku 2015, kedy sme začali narodeninovými oslavami, postupom času stužkovými slávnosťami, výzdobami kostolov, firemných priestov až k vytúženým svadbám!
V tejto dobe stále pracujeme na zdokonalovaní výzdob a zveľaďovaním našich skúseností neustálou praxou, sledovaním trhu, vzdelávaním a doplňovaním sortimentu podľa Vašich potrieb. V ponuke na výzdobu napríkladrôzne typy váz na kvety a stojany na sviečky, satény rôznych farieb, obrusy, závesy na obalovanie sály a možnosť jej osvetlenia, návleky na stoličky a veľa iného. Najnovšie sme zakúpili okrúhle stoly a chiavari stoličky. Neustále rozširujeme sortiment a skvalitňujeme naše služby.
SNAŽÍME SA VYHOVIEŤ POŽIADAVKÁM NAŠICH ZÁKAZNÍKOV, S RADOSŤOU MENÍME ICH ROZPRÁVKOVÉ PREDSTAVY NA VYSNÍVANÚ SKUTOČNOSŤ.


Vyzdobujeme priestory pre všetky príležitosti.


Ako vyzerá šikovná kvetinárka?

Celkom obyčajne, napríklad ako ja ;)